Spacerując po Krakowie możemy zobaczyć sporo reklam nowych inwestycji, które zachęcają do zakupu mieszkań. Developerzy prześcigają się w pomysłach, zamawiając projekty kompleksów mieszkaniowych o nowoczesnym lub tradycyjnym wyglądzie. Wszystko po to, żeby trafić w nawet najbardziej wyszukany gust klientów. Kupując mieszkanie, zazwyczaj bierzemy pod uwagę nie tylko wygląd mieszkania ale również wygląd całego budynku.
Jedną z nowszych inwestycji w mieście jest kompleks mieszkalno — usługowy przy ulicy Prądnickiej 65. Do niedawna w miejscu tym znajdował się stary, zrujnowany i od dłuższego czasu nieużywany budynek. Terenem zainteresowała się Spółka Tętnowski Development, która obecnie realizuje projekt budowy kompleksu.

Zainteresowani zakupem mieszkania lub lokalu użytkowego powinni rozważyć na poważnie ofertę dostępnych lokali, ponieważ lokalizacja jest niezwykle ciekawa. Budynki znajdują się w centrum miasta, co sprawia, że połączenia komunikacyjne, właściwie z każdą częścią miasta, nie sprawiają trudności. Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy, natomiast nieco dalej przystanek tramwajowy. Komunikację ułatwia również pobliska pętla autobusowa i tramwajowa, z której co kilka minut możemy jechać w dowolnym kierunku. Ci, którzy nie korzystają jednak z publicznych środków komunikacji mogą bez problemu zaparkować swoje auto w garażu znajdującym się pod budynkiem.
Zakup mieszkania w nowej inwestycji to doskonała decyzja chociażby ze względu na dobrze rozwinięta sieć sklepów znajdujących się przy ulicy Prądnickiej. Zaczynając od supermarketu Kaufland, aż po mniejsze sklepiki, piekarnie, kioski ruchu i kwiaciarnię. Ze względu na ilość sklepów nie musimy martwić się o zakupy i stanie w długich kolejkach. Wszystko możemy załatwić w pobliżu, szybko i wygodnie.
Lokale wybudowane przez Tętnowskiego przyciągają nie tylko ze względu na doskonałe położenie, ale również ze względu na interesujący wygląd. Tutaj nowoczesność ma się łączyć z prostotą. Chociaż inwestycja nie jest jeszcze skończona, według projektu ma wyglądać bardzo dobrze. Proste kształty w połączeniu z cegłą stworzą doskonały efekt i spodobają się niejednej osobie.
Jeśli więc zastanawiamy się nad zakupem mieszkania, z pewnością powinniśmy się bliżej przyjrzeć nowej inwestycji przy ulicy Prądnickiej 65. Musimy liczyć się z tym, że inwestycja nie jest jeszcze skończona i zostanie oddana do użytku dopiero w 2017 roku. Jeśli jednak zależy nam na dobrej lokalizacji, komforcie i nowoczesności za przystępne pieniądze, musimy trochę poczekać. Na pewno nie pożałujemy.